Yalçınlar Otel Ekipmanları

Yalçınlar Otel Ekipmanları

Hacet Mah.çevreyolu Cad.no:1 Merkez, Alanya

Firmayı Ara
Reklam Adı
Fotoğrafları Büyüt
Reklam Adı
Yalçınlar Otel Ekipmanları
Zeki Korkmaz
WhatsApp Destek
Hacet Mah.çevreyolu Cad.no:1
Merkez , Alanya

Navigasyonla Buraya Git
İş Alanları

Otel Ekipmanları

Yalçınlar Otel Ekipmanları Mutfaktan, Servise Kadar İhtiyaç Duyulabilecek Tüm Ürün Çeşitliliğine Sahip Ve Otel Ekipmanları Sektöründe Faaliyet Göstermektedir.

Yalçınlar Otel Ekipmanları Hakkında

Saygıdeğer müşterilerimiz;

1970 yılından bu yana ticaret hayatının içinde olan firmamız; otel ekipmanları (ana mutfak ekipmanları, temizlik ve deterjan grubu, kâğıt ve tekstil grubu, sıcak ve soğuk içecek grubu, bahçe mobilyaları ve buklet grubu, vb...) endüstriyel mutfak üretimi, züccaciye ve ev tekstili sektöründe faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan bugüne daima büyüyerek bugünlere gelmesinin sırrı; siz müşterilerine daima en iyi ürünü sunması, hizmette güvenilir olma prensibi ve işine, insanlığa olan saygı sevgi ve aşkı ile hareket etmesindendir.

Yalçınlar; 1970 yılında 3 tekerlekli bir araba ile seyyar satıcı olarak bu işe başlamış ve işine, insanlığa olan aşkı ve güveni sayesinde 1976 yılında 200 m2 lik bir işyerinde mağazacılığa geçiş yapmıştır. 1990 yılında şuan da şubelerden birisi olan 800 m2 lik mağazayı faaliyete koymuş olup, daha sonraları 1900 m2 lik ikinci mağazasını faaliyete açmıştır. Yalçınlar firma olarak şuanda 10 000 m2 lik otel ekipmanları ve endüstriyel mutfak üretimi, 800 m2 lik züccaciye mağazasıyla daima gelişerek, teknolojiyle birlikte büyüyerek siz müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Mutfaktan, servise kadar ihtiyaç duyulabilecek tüm ürün çeşitliliğine sahip Yalçınlar Otel Ekipmanları,  tamamıyla müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hizmet etmekte olup, kalite ve müşteri memnuniyetine olan önemi ön planda tutmaktadır. Yalçınlar müşteri odaklı kalite anlayışı ile toplam kalite yönetimi şeklini benimsemiştir. Sunduğu ürün çeşitliliği, kalitesi ve her ihtiyaca anında çözüm avantajları ile bugün "YALÇINLAR" sektöründe lider firma olma vizyonuna ilerlemektedir.

 

BİZ YALÇINLAR OLARAK SİZLERE HİZMET VERMEKTEN SON DERECE KIVANÇ VE MUTLULUK DUYMAKTAYIZ VE SİZİNDE AYNI DUYGULARDA OLDUĞUNUZU UMUYORUZ.

 

Saygılarımızla...

Sokak Görünümü

TANITIM VİDEOSU

Bu sayfa 135 kere görüntülendi.

Yorumlar

  • 5/5

    İyi günler sizde cookplus çaydanlık varmı sesli olan


Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright © 2009, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı