Sıkça Sorulan Sorular

Evet olabilirsiniz, bu sayede firmanızın en azından adres ve telefonu rehberimizde bulunmuş olur.

Evet Facebook ta yaptığınız paylaşımlarınız aynı anda Firma detay sayfanızda da yayınlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Facebook'a giriş yaparak firmanız adına bir sayfa oluşturmanız gerekmektedir..(Facebook sayfası ile Facebook profil sayfanız farklıdır.Sayfayı profil sayfanız altında oluşturabilirsiniz) Daha sonra sayfanızın linkini Alanya Ticaret Rehberine üye girişi yaparak sosyal ikon linkinde bulunan Facebook yeriden yapıştırarak, hemen yayına başlayabilirsiniz.

 

Yukarıda sağda bulunan Firma Ekle butonuna tıklayarak kolayca firmanızı ekleyebilirsiniz. yada aşağıda bulunan video ile nasıl Firma Eklendiğini izleyebilirsiniz.

 

Gümüş Üyelik, Altın Üyelik için kaydınızı oluşturup,ödemenizi tamamladıktan sonra iletişim formundan bildirmeniz gerekmektedir.Ödemenizin onaylanmasından sonra firmanız aktifleştirilecektir.

Evet kredi kartı ile ödeme yapabilrisiniz. Bunun için firmamızın resmi sayfasına giriş yapıp bölgenize göre yapılan fiyatlandırmaya istinaden ödemenizi yapabilirsiniz.Yardım için arayınız

Firmanın akreditasyon belgesi varsa işinde güvenilir olduğunun kanıtıdır,biz üye olan firmalarımıza akreditasyon belgesi veriyoruz.

Neden veriyoruz? Akreditasyon; yetki, yetkinlik ve güvenilirliğin denetlenme ve belgelendirilme sürecidir.

İşte bu sebeple biz de üye olan firmaların güvenirliğini belgelemek amacıyla, üye firmanın bilgilerini ve resimlerini sisteme kayıt yapıyoruz. Firma resmi işletme olarak, sistemimizde yer almaya yeterliliği olduğunu belirtmiş oluyor.

Akreditasyon belgesi almak, zorunlu bir uygulama değildir ancak müşterilere güvenilirlik sağlamak ve daha kaliteli hizmetler ortaya koymak için avantajlı bir denetleme sistemidir. Teknik yeterliliğinizin olduğunu ifade eder. Gönüllülük esasına dayanan bu uygulama, itibar kazanmanın bir diğer yoludur. Gönüllü bir uygulama olsa da, müşteri memnuniyeti ve piyasa şartları akredite olmayı şart hale getirmektedir.

Akreditasyon Ne işe Yarar.

  • Güvenilir Hizmet
  • Onaylı ve Belgeli Bir Firma
  • Müşteri Memnuniyeti

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright © 2009 Alanya Ticaret Rehberi bir HBZ GRUP kuruluşudur.