Tuna Halı Yıkama Ve Temizlik

Tuna Halı Yıkama Ve Temizlik

Yeni Sanayi Sitesi K/blok No:25 Mahmutlar Mah., Alanya
Cep Onaylı
PLATIN
Vip Üye

Firmayı Ara
İnci Börek
Reklam Adı
Tuna Halı Yıkama Ve Temizlik
Ergün Tuna
WhatsApp Destek
İş Alanları

Halı Yıkama

Tuna Halı Yıkama Ve Temizlik Alanya Halı Yıkama Sektöründe Faaliyet Göstermektedir./ Halınız İtina İle Yıkanır - Temizlik Hizmetleri

Tuna Halı Yıkama Ve Temizlik Hakkında

Halı Yıkama sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.


Tuna Halı Yıkama olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.


Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

 

Misyonumuz,


Tuna Halı Yıkama olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.


Vizyonumuz,


Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Sokak Görünümü

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  tuna halı çok güzel ve temiz halı yıkar

  Tuna Halı Yıkama
  ilginiz ve alaknız için çok teşekkür ederiz


 • 5/5

  Güzel Servis güzel hizmet .. !!


 • 5/5

  Gerçekten çok temiz yıkıyorlar ben yıkattım çokta memnun kaldım.


Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright © 2009, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı