Stay Property Emlak İnşaat Ticaret ve Sanayi ltd. şti.

Stay Property Emlak İnşaat Ticaret Ve Sanayi Ltd. Şti.

Oba Mah. Mesut Cad. Oba Delux 5 Sitesi No: 54/a Oba Mah., Alanya
Cep Onaylı
Online
PLATIN
Vip Üye

Firmayı Ara
Reklam Adı
Fotoğrafları Büyüt
Reklam Adı
Stay Property Emlak İnşaat Ticaret Ve Sanayi Ltd. Şti.
Halil İbrahim Daye
WhatsApp Destek
Oba Mah. Mesut Cad. Oba Delux 5 Sitesi No: 54/a
Oba Mah. , Alanya

Navigasyonla Buraya Git
İş Alanları

Emlakçılar

Stay Property Real Estate, Çalışanlarımıza Ve Teknolojiye Yatırım Yaparak Uygun Fiyat Politikası İle Hem Yerli, Hem De Yabancı Ülke Vatandaşlarına Alanya Ve Çevresinde Gayrimenkul Sektöründe Hizmet Veren Bir Firmadır. Агентство Недвижимости И Застройщик S

Stay Property Emlak İnşaat Ticaret Ve Sanayi Ltd. Şti. Hakkında

Sektörde lider ve öncü bir firma olmayı hedefleyen firmamız, her zevke ve farklı isteklere cevap verebilecek gayrimenkul portföyüne sahibtir. Müşterilerimizin beğenisini kazanacak ve varlıklarını yatırıma dönüştürebilecek seçkin gayrimenkulleri sunmaya devam ediyoruz. Global bir firma olma yolunda kurumsal kimliğimiz ve teknik alt yapımızla her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Ülkemizi, Antalya’mızı ve Alanya’mızı en iyi şekilde tanıtmak, Türk insanının misafirperverliğini gösterebilmek için yerli ve yabancı ülke vatandaşlarına her türlü yardımı sunuyoruz. Emlak ve inşaat sektöründe öncü olmak, diğer firmalara örnek olmak ve herkes tarafından tercih edilen bir markaya dönüşmek nihai hedefimizdir.

Hayallerinize ve ideallerinize en uygun gayrimenkulü Stay Property firmamızdan temin edebilirsiniz. Varlıklarınızı yatırıma dönüştürmek ve ileride çok kazanmak için doğru adrestesiniz. Doğru ve güvenilir hizmetler vermek, firma olarak önem verdiğimiz bir konudur. Etik değerler çerçevesinde müşterilerimizi gayrimenkul sahibi yapmak ve piyasa koşulları altında fiyatlar sunmak temel felsefelerimiz arasında yer almaktadır. Müşteri istek ve talepleri politikamızı şekillendiren ana unsurlardır. Bu bağlamda ayrım yapmaksızın her müşterimizin istek, talep, önerilerinizi titizlikle dinliyor ve de uyguluyoruz. Doğru fiyata doğru emlak politikamız devam etmektedir. Her bütçeye uygun, yatırımlık ve değer kazanacak seçkin emlak portföyü oluşturmak her zaman önceliğimizdir.

Emlak satışı ve kiralık emlak hizmetlerimiz ana hizmet alanımızdır.

Sokak Görünümü

TANITIM VİDEOSU

Bu sayfa 1740 kere görüntülendi.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright © 2009, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı