Üçel
Oktay Elektrik Aydınlatma ve Avize

Oktay Elektrik Aydınlatma Ve Avize

Fığla Mah. Çevreyolu Cad. 175/a Merkez, Alanya
Vip Üye

Firmayı Ara
Fotoğrafları Büyüt
Reklam Adı
Oktay Elektrik Aydınlatma Ve Avize
Şerafettin Oktay
WhatsApp Destek
Fığla Mah. Çevreyolu Cad. 175/a
Merkez , Alanya

Navigasyonla Buraya Git
İş Alanları

Elektrikçiler

Alanya Oktay Elektrik Alanya'nın En Kapsamlı Elektrik Firmalarında Birisidir Ve Ag Og Trafo Avize Toptan Elektrik Malzemeleri Gibi Bir Çok Hizmeti Devlet Hastanesi Kavşağında Sizlere Sunmaktadır.

Oktay Elektrik Aydınlatma Ve Avize Hakkında

1988 yılı başlarında hızla gelişen, günün şartlarına ve teknolojisine cevap verebilecek şekilde elektrik tesisatçılığı, taahhüt ve proje sektöründe en iyi hizmeti verebilme istek ve azmiyle kurulan OKTAY ELECTRIC müşteri memnuniyeti, TEDAŞ ve TSE standartlarına uygunluğu, kalite güvencesi, estetik görünüm ve nitelikli teknik kadro desteğiyle giderek yükselen bir iş grafiği çizmiş, büyük iş ve projelere imza atmıştır.

 

OKTAY ELECTRIC yeni açılan 800 m2 kapalı alan üzerindeki showroom'umuzda sizlere daha iyi hizmet vermenin gayreti içerisinde olacaktır. Oktay Electric, olarak bugüne kadar kalite anlayışından ve sunulan hizmetten hiçbir zaman taviz vermeyen firmamız, bundan sonrada vermeyecektir.

 

Oktay Electric aydınlatma konusunda uzman kadrosuyla, aydınlatma tasarımı projelendirme, montaj, abone alımı satış sonrası servis konularında hizmet veren firmamız; Konut, Bankalar, Mağazalar,Oteller, Alışveriş merkezleri, Hastahaneler ve Fabrikalar gibi çeşitli mekânların aydınlatma çözümlerini oluştururken Sağlık, Göz konforu, Ekonomiklik ve Süreklilik gibi önemli kriterlerinde göz önünde bulundurmaktadır.

Sokak Görünümü

TANITIM VİDEOSU

Bu sayfa 414 kere görüntülendi.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright © 2009, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı