Gökce Sigorta-Axa Sigorta

Gökce Sigorta-Axa Sigorta

Hacet Mah.alaiye Cd.no:54 Merkez, Alanya
Cep Onaylı
Online
Altın
Vip Üye

Firmayı Ara
Fotoğrafları Büyüt
Reklam Adı
Gökce Sigorta-Axa Sigorta
Mustafa Gökce
WhatsApp Destek
İş Alanları

Sigortacılar

Alanya'nın En Büyük Sigorta Acentesi Gökce Sigorta,sizlere Alanya Sigortacılar Sektöründe Sigorta Aracılık Hizmetleri Vermektedir.

Gökce Sigorta-Axa Sigorta Hakkında

Genel anlamıyla risk yönetimi olarak tanımlanan sigortacılık günümüzde çok geniş bir yelpazeye hizmet etmekte olup gelecekte doğabilecek her türlü hasarın karşılanması amacıyla hizmet veren sektörün temel prensiplerine hizmet veren Gökce SigortaAlanya’da 1990 yılında sanayi sitesi girişinde bulunan Gökce Oto galeride “İnan Sigorta” acenteliği ile küçük ölçekli bir işletme olarak hizmetlerine başladı. 

1993 yılında Küçük ölçekli bir işyeri olarak faaliyetine devam ederken sektörde çok iyi bir konuma sahip olan “İsviçre Sigorta” acenteliğini aldı.İsviçre Sigorta acenteliği alınarak başarı ile yürütülen İnan Sigorta acenteliği bırakıldı.Buradaki hizmetleriyle Sigortalılarına önce Güveni garantiledi. Genişleyen müşteri portföyüne alt yapının yetersiz gelmesi üzerine daha iyi hizmet verebilmek için Şekerhane Mah. Cuma pazarı civarında Merkez büro açıp buraya taşınarak hizmetlerine devam etti. Buradaki hizmetlerine devam ederken çevreden gelen yoğun talep üzerine tali acentelik vermeye başladı.

Sadece Elementer branşta hizmet veren şirketimiz,2002 yılının Kasım ayında “İsviçre Hayat Sigorta” acenteliğini de alarak Hayat ve Sağlık branşlarında da hizmet vermeye başladı.

Zamanla artan müşterilerimize hizmet binamızın yetersiz gelmesi ve eleman sayımızın artması üzerine;

5 Eylül 2003 de 3 katlı plaza halinde olan şu an da şube olarak hizmet verdiği yeni binasına taşındı. Her geçen büyüyen müşteri portföyümüze; yılların deneyimi ve güveniyle her zaman kaliteli iyi bir hizmet sunmaya çalışan şirketimiz; sektörün güçlü şirketleri ile çalışmayı tercih etmiştir.

Hızla büyüyen şirketimiz mülkiyeti kendine ait işyeri alıp modern ve son teknoloji ile donatılmış 2 katlı yeni bir ofis açarak 15 Mayıs 2009’dan itibaren MERKEZ olarak faaliyetlerini burada da sürdürmektedir. 
Gökce Sigorta’nın "A" tipi acenteliğini sürdürdüğü sigorta şirketleri aşağıda sıralanmıştır:
 Axa Sigorta A.Ş.
 Axa Hayat ve Emeklilik Sigorta A.Ş.
 Allianz Sigorta A.Ş.

 HDI Sigorta A.Ş
 Liberty Sigorta A.Ş
 Sompo Japan Sigorta A.Ş.
 Groupama Sigorta A.Ş.
 NN Hayat ve Emeklilik


Şu an aktif olarak;
 5 teknik servis personeli,
 2 muhasebe servis personeli,
 2 tahsilat personeli,
 2 hasar servisi personeli,
 3 pazarlama servisi personeli,
 1 sekreter,
 2 yetkili 

Olmak üzere toplam 17 kişi ile hizmet vermektedir. Ayrıca çeşitli bölgelerde 7 tane Şubesi, birçok tali acentesi bulunmaktadır. 

1990 Yılından bu yana elde ettiği hizmet birikimiyle kurumsal kimliğini kazanan Gökce Sigorta, birçok tali acentesiyle de ihtiyaç duyulan en ücra noktalarda bile hizmeti vatandaşın ayağına götürüyor. 
15 personel sayısı, konusunda uzman, yabancı dil bilen kadroya sahip şirketimiz,30 Bin sigortalı sayısıyla ilçemizde güvenin adresi oldu. 
Elementer ve Sağlık branşlarında dikkatle hizmet veren Gökce Sigorta, her türlü soru ve talebe www.gokcesigorta.com.tr  adresindeki Internet sitesinden de cevap veriyor. 

Çoğu yanlış bilgilendirmeden kaynaklı sigortacılık sorunlarının yaşanmasına izin vermeyen şirketimiz, 7 gün 24 saat görev yapan uzman kadrosuyla sigortalıların her türlü sorununa cevap vermektedir. 
Eğitimli ve çalışkan kadrosu ile sektörün lider sigorta Acentesi ve danışmanı olan Gökce Sigorta, sigortanın tüm branşlarında faaliyet gösteren ve danışmanlık yapan yapısının yanında, 
1990 yılından bugünlere, profesyonel kadrosu, araştırmacı ve danışman ekibi ile sektörde ilklere imza atan, yeni teknolojiye ve gelişmelere açık bir sigorta aracı kuruluşu olarak gelmiştir.

 

Sokak Görünümü

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright © 2009, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı