Üçel
Celil Mobilya Dekorasyon (Merkez)

Celil Mobilya Dekorasyon (Merkez)

Konaklı Mahallesi Toslak Ketenli Mevkii N/4 Oba Mah., Alanya
Online
Vip Üye

Firmayı Ara
Fotoğrafları Büyüt
Reklam Adı
Celil Mobilya Dekorasyon (Merkez)
Celil Kara
WhatsApp Destek
Konaklı Mahallesi Toslak Ketenli Mevkii N/4
Oba Mah. , Alanya

Navigasyonla Buraya Git
İş Alanları

Mobilya İmalat

Celil Kara Mobilya Alanya'da Otel,konut,villa,avm,hastahane,restaurant,özel Mobilya Dekorasyon Ve Yangına Dayanıklı Kapı İmalatı Ve Montajı Yapmaktadır.

Celil Mobilya Dekorasyon (Merkez) Hakkında

 

1993 Yılında Küçük bir marangoz Atölyesinde başlayan ve bugün iki ayrı fabrika ile 13,500 metrekare üzerinde hizmet veren ve Otel Mobilyaların dan konut, villa, restoraunt   mobilyasına, Cnc  motiflerden, yangına dayanıklı kapı imalatı olmak üzere geniş bir yelpaze üretimi yapan kurumsal firma kimliği ile devam etmekteyiz. 

 

Celil Mobilya & Dekorasyon olarak teknojoji ve diğer alanlarda yenilikleri yakından takip ediyor, bunları işimizden en yüksek verimi alabilmek adına kullanmaktayız. Yaptığımız  endüstriyel yatırımlar la makina parkurumuzu genişleterek, Akdeniz in en geniş yelpazeli üretim tesisleri biri haline geldik. Yüksek kapasiteli çalışan fabrikalarımız ve mimarlarımızdan endüstri mühendislerimize deneyimli kadromuzla her geçen gün otel, mağaza ve konutlarda uyguladığımız çalışmalarla en iyiyi sunma gayreti içerisindeyiz.

 

20 yılı aşkın tecrübelerimizle, güvenilir, yenilikçi, ve özgün çözümler üretiyor ve uyguluyoruz. Celil Mobilya & Dekorasyon'un bu yolculuğunda yanında olan çok değerli misafirlerize çok teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

BİRLİKTE DAİMA İLERİYE  

 

Sokak Görünümü

TANITIM VİDEOSU

Bu sayfa 4897 kere görüntülendi.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright © 2009, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı