2024january
Bermuda Motor Bobinaj

Bermuda Motor Bobinaj

Saray Mah. Galatasaray Cd .5/b Merkez, Alanya

Firmayı Ara
Fotoğrafları Büyüt
Reklam Adı
Reklam Adı
Bermuda Motor Bobinaj
S.hilmi Karaçomak
WhatsApp Destek
Saray Mah. Galatasaray Cd .5/b
Merkez , Alanya

Navigasyonla Buraya Git
İş Alanları

Bobinajcılar

Alanya İlçesinde Faaliyet Gösteren Bermuda Motor Bobinaj Firması Bobinaj Tamiri, Motor Satışları Ve Tarım Makineleri Tamiri İşleri İle Sizlerin Hizmetinizdedir.

Bermuda Motor Bobinaj Hakkında

Sanayii Şubesi: Sanayii Sitesi Necipbey Cad.

Tel: 02425137780 - 02425151736

Alanya’ da faaliyet göstermekte olan firmamızda siz kıymetli müşterilerimize bermudamotor, hidrofor sistemi, ağaç motoru, sulama motoru, yağmurlama boruları, sulama tabancası, çim biçme makinası, tarım market, damlama boruları, zirai ilaç ve tohumlar ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Firma olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Tarımın geçmişten bugüne gelene dek insanoğlunun hayatındaki yerini ve önemini biliyoruz. Dünya var olduğundan beri var olan tarım giderek gelişmiş ve modern bir hâl almıştır.Misyonumuz; bu bağlamda faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemiz olup kendi sektöründe Türkiye’nin en çok tercih edilen markasını oluşturmayı da vizyonumuz olarak belirledik.

Toprağın ekip biçilmesi ve bunun sonucunda ekilip biçilen bu topraktan elde edilen mahsullerle beraber bütün canlılığın devamı sağlanır.İnsan gücüne dayalı tarımın yerine makina gücüne dayalı tarım gelmiştir. Bizler sizlerin emek harcamadan, kendinizi yorup yıpratmadan en iyi tarım faaliyetlerini gerçekleştirebilmeniz adına sektördeki yerimizi almış bulunuyoruz.

Sizler için zor olan, emek gerektiren ve uzun saatler harcadığınız işleri sizlerden devralarak bizler ürettiğimiz makinelerle yerine getiriyoruz. Verdiğimiz hizmetleri büyük bir titizlikle yerine getirerek sizlere gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir hizmet anlayışı sunuyoruz.Biz ve bizden alışveriş yapan tüm müşterilerimiz, ürünlerimizden ne kadar övgüyle bahsedersek bahsedelim, en iyi kararı siz bizden alışveriş yaptıktan sonra vereceksinizdir zaten. İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir, firmamıza gelerek ürünlerimize bakabilirsiniz.

Sokak Görünümü

TANITIM VİDEOSU

Bu sayfa 51592 kere görüntülendi.
SERİ İLANLAR


Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-20:00
Cumartesi 08:00-20:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Yorumlar

 • 5/5

  Hizmeti normal


 • 5/5

  İlgi ve alakalarından memnun kaldım. Teşekkürler..


 • 5/5

  Müşteri odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda hareket eden işletme


 • 5/5

  İlgi alaka ve fiyatları gayet makul herkese tavsiye ederim


 • 5/5

  Mükemmel işçilik, hoş görü ve güler yüz


 • 5/5

  Kaliteli hizmetin adresi


 • 5/5

  Elektrik otomatik kumanda ve motor gibi ihtiyaçlarınızı alacağınız Alanya'da ki seçkin yerlerden biri


 • 5/5

  Bobinaj


Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright © 2009 Alanya Ticaret Rehberi bir HBZ GRUP kuruluşudur.