Reklam Adı
Reklam Adı
Alanya Suit Güzellik Merkezi
WhatsApp Destek
İş Alanları

Güzellik Salonları

Bu sayfa 19272 kere görüntülendi.
SERİ İLANLAR


ETİKETLER

Yorumlar

  • 1/5

    Asla Tercih Etmeyin Ben pişmanım Siz olamayın.... personel-0 müşteri ilişkileri-0 müşteri memnuniyeti -1... Tüm vücut lazer için anlaşıp gittim. Parasını peşin verip 3000 Tl ilk seansa girdim. Ama nasıl övüyorlar kendilerini ödeme yapınca seansa girdiğimde gördüğüm tek şey işi beceremeyen devamlı değişen bir personel kitlesi bunun yanında devamlı rezervasyon alıp kendilerine göre rezervasyon ertelemeleri personellerin kafalarına göre müşteriyi alıp almamaları şayet kendileri iyi ise sizi seansa alıyorlar eğer keyifleri yerinde değilse almıyorlar ancak 4 seansa dayanabildim sonuç hiç göremedim sakalımı bile yanlış çizdiler makineyi bile kullanamıyor personeller siz düşünün artık. Bir de tüm vücut gittim rezil oldum. Yine sabır edip devam etmeye karar verdim fakat cumartesi gününe randevu istedim verdiler sonra randevuya 1 saat kala aradılar sizi pazar günü saat 13:00 de alacağız diye peki dedim pazar günü hazırlandım beni aradılar sizi saat 4 de alabilir miyiz personel arkadaş 2 kişiye aynı saati verdi dediler ona da tamam dedim saat 4 de bir gittim 1 saat 30 dakika bekledim. En son ben sert çıkınca beni odaya aldılar üstüm açık 25 dakika bekledim kulağımı yapıyor telefon çalıyor kız çıkıyor bir geri geliyor yüzümü yapacak telefon çalıyor gir çık yapıyor bir türlü olmadı neyse biraz daha beklettik bu sefer o kız başladı kıllarınız çok uzun atış yapılmaz ben 2 buçuk saat beklemişim orada bana bunu söylediler. Çıktım odadan aynı makine ile vücudumu alıyorum 3 seanstır dedim sizi yanlış yapmışlar böyle şanssa alınmaz dediler ama bunu diyen arkadaş bir önceki seansa giren kişi sen yanlış yaptın sorumlusu sensin dedim. Sonra o bayan arkadaş ben çıkıyorum dedi bastı gitti beni bıraktı sansa almadılar bende 3 farklı lazer firmasına gittim kıllarım uzun mu değil mi diye. hepsi sizi başınızdan atmış geçmiş olsun dediler. Para iade istedim paramı iade etmediler paramı istiyorum diyorum oranın bayan müdürü beni kaile alamaz gibi gelmezsen gelme sen kimsin diyor düşünün siz rezillliği bu iş yerinde. üstelik de sahibi beni arayıp evet olmaması gerekirdi eleman hatası deyip beni 2 ay oyaladı. Ben bu adamlara nakit peşin para verdim işim düzgün olsun diye Alanya'da o kadar yer var taksit yapıyorlar ama ben peşin verdim niye sağlam iş olsun diye işin özü ne paranızı alabilirsiniz ne de muhatap bulabilirsiniz size de geçmiş olsun artık Alanya her müşteriye böyle yapıyorlar.


  • 1/5

    Çok berbat bir işletme Alanya şubesi bütün suit Güzellik merkezleri kötü aslında. Çok kötü işlem yapıyorlar ama karşılığında dolandırılmakla yetiniyorsunuz


  • 1/5

    Burası çok kötü bir işletme sakın gitmeyin. Genel olarak suit Güzellik merkezleri kötü ve dolandırıcılar. Kötü işlem yapıp tüketici haklarına karşı gelip iade yapmıyorlar.


Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright © 2009 Alanya Ticaret Rehberi bir HBZ GRUP kuruluşudur.