Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi Sefa Doğanay Alanya'da

Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi Sefa Doğanay izleyicileri ile Alanya'da buluşuyor.

Payalar Konaklı spor yararına düzenelen gecede, Güzel sesi, eşsiz taklit yeteneği ve muhteşem tek kişilik gösterileriyle milyonları ekrana bağlayan SEFA DOĞANAY Alanya Doğanay otelde sevenleri ile buluşacak.

12/Aralık/2019 Akşamı saat 20:00 da izleyicileri ile buluşacak olan Sefa Doğanay için hazırlıklar devam ediyor. Doğanay otel farklı bir konsept ile buluşacak olan Sefa Doğanayın geleceğini duyan bazı izleyiciler, Sefa Doğanay'ın Alanya'ya gelmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, çoşkuyla beklediklerini belirttiler.

SEFA DOĞANAY KİMDİR?

Sefa Doğanay, 30 Eylül 1992′ de Trabzon’ un Of ilçesinde dünyaya geldi.

İlk ve orta okulu Samsun Gazipaşa İlköğretim Okulunda okudu. Lise’yi ise Samsun Namık Kemal Lisesinde okudu.

Okul yıllarında çeşitli değişim ve sosyal projelerde görevler aldı. 2010 yılında kazandığı İstanbul Marmara Üniversitesinde İşletme bölümünde lisans eğitimine devam ediyor.Taklit yeteneğini çok küçük yaşlarda keşfeden Doğanay, izlediği tüm sanatçıların taklitleri yanı sıra çevresinde bilinen tanınan kişilerinde taklit ederek herkesin sempatisini kazanmıştı.

2011 yılında Acun Ilıcalı yapımcılığında yapılan “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında birinci olarak tüm Türkiye’de tanınmıştır.

Sefa Doğanay, “Çocuklar Duymasın” dizisinde görev aldı.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright © 2009, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı